HAKKIMIZDA

uyari

Firmamız Teknik Fiberglas 2007 yılından kaset tipi inşaat kalıpları ve prefabrike kabinler alanlarında üretim yapmaktadır. Fiberglas inşaat kalıplarında, özellikle de kaset ve kanal tipi kalıplarda ülkemizde en önde gelen üreticilerdeniz.

Bütün müşterilerimizle proje bazlı olarak ve sadece çözüme odaklanarak mükemmel bir birliktelik yapmaktayız. Bu bağlamda üretim ve hizmetlerimiz her şartta doğruluk esas alınarak ve müşteri menfaatleri birinci planda tutularak yürütülür.

Üretim ve hizmetteki başarılarımız iş alanımızdaki kabiliyetli, yeterli ve özverili personelimiz ve yüksek teknik bilgi birikimimizle kolayca mümkün olmaktadır. Müşterilerimizin her çeşit özel ürün ve projelerini en iyi şekilde çözümleyip hem kendilerini doğru bilgilerle yönlendirmek hem de uygun kalite ve uygun zaman prensibiyle müşteri beklentilerinin üzerinde bir sonuç ile karşılayabilmekteyiz. Müşterilerimiz bizimle yürüttükleri her yeni projede bir önceki tecrübenin üzerine yeni şeyler kattığımızı çok net şekilde görüp memnun olmaktadırlar.

Bütün çalışmalarımızı, “insanlar için, insana layık çözüm ve ürünler sunmak” şeklinde ifade ettiğimiz misyonumuzdan güç alarak yürütüp sonlandırmaktayız. Böylece müşterilerimize hak ettiği hizmeti, sektörümüze yenilikler ve gelişim, ülkemize katma değer ve paydaşlarımıza helal kazançlar sunma politikamızı gerçekleştirmekteyiz. Böylece ülkemizi yurtdışında en iyi şekilde temsil ettiğimizi düşünüyoruz.

Saygılarımızla,

Atilla ÖZTÜRK
Teknik Fiberglas San. Ve Tic. Ltd. Şti.
Teknik Kalıp
Teknik Kabin